Клуби/Дружби Народів

Київ

Дружби Народів

П'ятизірковий фітнес з панорамою на дніпровські схили! Клуб розмістився у новому унікальному IQ Business-Center — більше ніяких відмовок, що у вас немає часу на фітнес. Фішка клубу — фітнес-тераси з джакузі та майданчиками для тренувань під відкритим небом.

Тимчасово не працює
Київ, вул. Болсуновська, 13-15, БЦ IQ Business-Center

Головні переваги

Басейн

Плавальний басейн довжиною 20 м і аквабар, зона гідрорелаксації. Дизайнерська аквазона оформлена за останніми фітнес-тенденціями: італійська мозаїка на стінах та дворівнева глянцева стеля з підсвічуванням.

Літня фітнес-тераса

Фітнес та релакс на свіжому повітрі у діловому центрі столиці! Просторе джакузі, зона відпочинку і засмаги на шезлонгах та, звичайно ж, бар зі смачними коктейлями.

Фітнес на свіжому повітрі

На великій терасі завжди у відкритому доступі знаходиться багатофункціональна рама, TRX, механічні бігові доріжки. На малій терасі проходять групові тренування з сайклу, пілатесу, йоги та стретчингу.

Тренажерний зал

Кардіотренування з панорамою на дніпровські схили. Професійне обладнання преміум-класу. Все, що потрібно до, після та під час тренування — на енерджі-барі.

Студії групових програм

Студія групових та персональних програм. У студії персональних тренувань проводяться заняття за авторськими методиками.

Лазневий комплекс

Дизайнерський лазневий комплекс: руська лазня, фінська сауна та римська парна, душ Шарко. Два масажних кабінети. Студія засмаги. Лаунж-зона.

Більше про клуб

Відео та план клубу

Дружби Народів

Інформація
про клуб

Київ, вул. Болсуновська, 13-15, БЦ IQ Business-Center

+38 (044) 222-4-222