Розклад тренувань

Розклад

Типи групових занять

Танцювальні класи

Танцювальні класи

Фітнес-тренування, в основі яких різні танцювальні напрямки: латина, хіп-хоп, класика, контемп і т.д. Покращують настрій, розвивають координацію, пластику, дарують відчуття свободи.

Спеціальні класи

Спеціальні класи

Тренування, в яких поєднуються два або більше видів навантажень: робота над силою, гнучкістю, координацією і т.д. Уважно ознайомтесь з описом кожного класу цієї категорії.

Силові класи

Силові класи

Тренування з власною або додатковою вагою, що спрямовані на розвиток м'язової витривалості та сили. Допомагають змінити тіло, зробити його струнким, привабливим та здоровим.

Дитячий фітнес

Дитячий фітнес

Привчати дитину до здорового способу життя варто буквально з перших кроків, тому на заняття в басейні, тренування та секції можуть приходити дітки від 0 місяців і до 14 років. Важливо, що займаючись дитячим фітнесом, вони весело та з користю проводять час на заняттях у нашому клубі.

Ігрові види спорту

Ігрові види спорту

Тренування та змагання зі сквошу, настільного тенісу, футболу.

Акватренування

Акватренування

Вправи у воді, спрямовані на опрацювання всіх м'язових груп, за рахунок фізичних властивостей води, що сприятливо впливає на всі системи організму. На заняттях використовують спеціальне обладнання. Проводяться під музику на мілкій чи глибокій воді.

Класи змішаного формату

Класи змішаного формату

Інтервальні тренування, які включають режими високоінтенсивного кардіо та періоди відпочинку або силової роботи. Поєднують в собі переваги кардіо та силових тренувань. Рекомендовані для підготовлених.

Аеробні (кардіо) класи

Аеробні (кардіо) класи

Кардіотренування, покращують витривалість сердцевосудинної та дихальної системи, сприяють витратам великої кількості калорій, оптимізують обмін речовин в організмі з користю для здоров'я.

Бойові мистецтва

Бойові мистецтва

Школа єдиноборств для чоловіків та жінок: бокс, кікбоксинг, тхеквондо, ММА, рукопашний бій, карате, джиу-джитсу.

Програми «Розумне тіло»

Програми «Розумне тіло»

Фітнес-тренування, направлені на розвиток гнучкості, а також роботу із дрібними м'язовими групами. Тренують тіло та розум, сприяють досягненню внутрішньої гармонії, покращенню постави та якості життя.

Для перегляду розкладу оберіть клуб

Правила відвідування та статус тренування