Клуби/Гатне

Київ

Гатне

Найбільший фітнес-клуб з повноформатною аквазоною на виїзді з Києва по Одеській трасі — в с. Гатне, в готелі Terra Nova. Ультрасучасний басейн, просторий дитячий басейн і басейн для немовлят! Повний спектр фітнес-послуг плюс широкий вибір SPA-процедур.

Тимчасово не працює. Передпродаж за суперумовами розпочато!

Limited edition

На честь відкриття даруємо кожному знижку у розмірі 1000 гривень від діючих цін

с. Гатне, вул. Інститутська, 73, Готель Terra Nova
+38 (044) 364-21-41(відділ продажів)

Головні переваги

Басейн

Спортивний басейн 25 м на 4 доріжки. Заняття з аквааеробіки, заняття з плавання. Тренування з використанням різноманітного інвентаря.

Студії групових програм

Студія групових програм та універсальна. Групові тренування: функціональний тренінг на петлях TRX, силові тренування на платформах Bosu, бойові програми, танцювальні, йога, пілатес.

Студія сайклу

У студії сайклу встановлені модернові спінбайки — за короткий час ви втратите кілька зайвих кілограмів.

Тренажерний зал

Більше вільного простору, менше людей, тренажери люкс-класу. Професійні тренажери кращих світових марок: Precor, Life Fitness, Star Track, Hammer, TechnoGym. Персональний тренінг від сертифікованих інструкторів.

Лазневий комплекс

Римська парна, фінська сауна, дві руські лазні, одна з яких з віниками. Банні процедури від досвідчених банщиків з дубовими та березовими віниками. Простора лаунж-зона для відпочинку.

Дитячий басейн

Компактний дитячий басейн з комфортною температурою. Досвідчені інструктори проводять групові заняття та уроки спортивного плавання.

Басейн для немовлят

Абсолютна чистота. Хлор відсутній. Температура води змінюється залежно від віку дитини, але мінімальний показник +32°C. У басейні для немовлят — жодних сторонніх.

Дитяча фітнес-академія

Групові заняття для дітей: гімнастика, єдиноборства, настільний теніс, заняття з розвитку для найменших, творчі студії, підготовка до школи, аквафітнес.

Vending Bar

Vending Bar та вендінг автомати у Lobby та Lounge Zone Сучасні автомати з продажу води, спортивного харчування, кави, корисних снеків та чаю.

Більше про клуб

Відео та план клубу

Гатне

Інформація
про клуб

с. Гатне, вул. Інститутська, 73, Готель Terra Nova

+38 (044) 364-21-41(відділ продажів)