Клуби/Індустріальний

Київ

Індустріальний

Найбільший фітнес-клуб у Солом'янському районі. Клуб розташований на 5-6-му поверхах ТРЦ «Мармелад». У клубі розташований величезний тренажерний зал — загальна площа 2000 м² — максимум вільного простору для ваших тренувань. Бокс ринг та функціональна рама з канатом та Street Fit Zone.

Тимчасово не працює
Київ, вул. Борщагівська, 154, ТРЦ «Мармелад»
+38 (044) 364-57-57(відділ продажів)

Головні переваги

Тренажерний зал

Зал розділений на різноманітні зони: кардіотеатр з панорамою на місто, вільні ваги, вантажно-блочні тренажери та майданчики для стретчингу.

Бокс ринг

Тренування з боксу, тренування для початківців та професіоналів. Персональні тренування з тренером та тренувальні спаринги.

Street Fit Zone

Професійне обладнання та інвентар для всіх трьох видів навантаження: вправ з вагами, вправ з власною вагою та кардіотренувань. Мультифункціональна рама, штанги, гребні тренажери та інше.

Студії групових програм

Затишний простір для тренувань у персональному форматі та мінігрупах. Проводяться силові та функціональні тренінги, йога, пілатес, заняття зі степ-аеробіки.

Релакс

4 масажні кабінети, солярій. Високоефективні та безпечні турбосолярії. У клубі діє гнучка система знижок — абонементи в солярій та на масаж.

Більше про клуб

Відео та план клубу

Індустріальний

Інформація
про клуб

Київ, вул. Борщагівська, 154, ТРЦ «Мармелад»

+38 (044) 364-57-57(відділ продажів)