Клуби/Оболонь

Київ

Оболонь

Клуб розмістився в одному з найдинамічніших місць столиці — на Оболоні в РЦ «Блокбастер». Фітнес-клуб пропонує відвідувачам, які звикли до ділового ритму життя, найсучасніші напрямки, які отримали визнання у всьому світі.

Тимчасово не працює
Київ, просп. Степана Бандери, 34в, РЦ «Блокбастер»
+38 (044) 222-4-222(відділ продажів)

Головні переваги

Басейн

Плавальний басейн на 4 доріжки. В басейні проходять групові заняття за розкладом, для будь-якого рівня підготовки, такі як: аквааеробіка, спортивне плавання, тренування для майбутніх мам, секції та авторські програми. А також персональні тренування з сертифікованими тренерами.

Дитячий басейн

Дитячий басейн з комфортною температурою, новітніми системами очистки води. Групові та персональні тренування, секції та уроки спортивного плавання. Сертифіковані інструктори знайдуть підхід навіть до найпримхливіших малюків.

Тренажерний зал

Тренажерний зал з професійним американським обладнанням. Просторий кардіотеатр, зона вільної ваги та блочні тренажери. Максимум природного світла дають великі панорамні вікна. Окрема зона стретчингу та боксу. Персональний тренінг від сертифікованих тренерів.

Студії групових програм

Широкий вибір тренувань для будь-якого рівня підготовки за напрямами: cross training, силові, функціональні, танцювальні, hаtha-yoga, пілатес та авторські класи. А також ексклюзивні заняття для майбутніх мам. Тренування проходять як у групах, так і в індивідуальному порядку з досвідченим інструктором.

Студія сайклу

Ефективне кардіотренування в студії з тренером. Завдяки високій інтенсивності занять ці тренування рекомендовані охочим позбутися зайвої ваги. Тут схуднення як основна мета прекрасно поєднується з можливістю підтягнути все тіло, зробити його спортивним та рельєфним.

Street Fit Zone

Для поціновувачів функціональних тренувань є новітня Street Fit Zone. Використовуються: кругові, інтервальні, гімнастичні (власною вагою) тренування для ефективного вдосконалення вашого тіла.

Дитяча фітнес-академія

У нас є все, що потрібно для повноцінного розвитку вашої дитини. Фітнес-студія, дитячий преміум-басейн, ігрова кімната, навчальний клас та ванна кімната для плавання з немовлятами вiд 0 до 6 мiсяців. Групові заняття: аеробіка, єдиноборства, гімнастика для найменших, танцювальні класи. Уроки для розвитку, творчі студії та рухливі ігри.

Лазневий комплекс

Сучасний комплекс включає дві лазні, одна з яких з послугою пропарювання віниками, фінську сауну та римську парну. Наші сертифіковані масажисти пропонують масаж - загальний, спортивний, розслаблюючий та з корекцією фігури. У роздягальнях встановлені солярії останнього покоління.

Більше про клуб

Відео та план клубу

Оболонь

Інформація
про клуб

Київ, просп. Степана Бандери, 34в, РЦ «Блокбастер»

+38 (044) 222-4-222(відділ продажів)