Клуби/Печерськ

Київ

Печерськ

Клуб знаходиться неподалік від Ботанічного саду ім. Гришка, розташований в елітному ЖК «Тріумф». Особливість клубу — дизайнерська аквазона та лазневий комплекс. У клубі вас чекають: SPA-зона, найсучасніші кабінети масажу, студія боксу, Street Fit Zone, тренажерний зал та дитячий клуб.

Тимчасово не працює
Київ, вул. Звіринецька, 59, ЖК «Тріумф»

Головні переваги

Басейни

Спортивний басейн на 4 доріжки, басейн для немовлят та джакузі. Дизайнерське оформлення – високі стелі, колони, великі вікна.

Street Fit Zone

У залі встановлено професійне устаткування для всіх видів навантаження: вправ з вагами, вправ з власною вагою та кардіотренувань. Мультифункціональна рама, штанги, гребний тренажер Concept 2, медболи,

Студії групових програм

У клубі представлені універсальна, студія групових програм та студія боксу. У студії групових програм встановлений унікальний тренажер — реформер «Allegro».

Тренажерний зал

Кардіотеатр, вільні ваги, вантажно-блочні тренажери. Багатофункціональна кінезис-станція Technogym Kinesis.

Дитяча фітнес-академія

Клуб відкритий для всіх дітей від 3 до 14 років. Студія дитячих групових занять. Навчальний клас, творча майстерня. У клубі працює дитяча ігрова кімната. Для найменших — групові та індивідуальні занят

Зона боксу

Тренування з боксу, тренування для початківців та професіоналів. Персональні тренування з тренером та тренувальні спаринги.

Лазневий комплекс

Руська лазня, римська парна, руська лазня з віниками та фінська сауна. Дизайнерський комплекс виконаний за авторським проектом. У парних для вас: трав'яні пропарювання, СПА-процедури та контрастні зан

Косметологія тіла

Косметичні процедури + тренування — і ваше тіло в чудовій формі завжди! Ефективні й шалено приємні процедури: масажі, гідромасажна ванна.

Більше про клуб

Відео та план клубу

Печерськ

Інформація
про клуб

Київ, вул. Звіринецька, 59, ЖК «Тріумф»

+38 (044) 222-4-222