Клуби/Поділ

Київ

Поділ

Єдиний фітнес-клуб на Подолі з зоною для сухого плавання. Повноформатна аквазона: 5 широких 25-метрових доріжок, дитячий басейн та басейн для немовлят. На вас очікує величезний тренажерний зал, дитяча фітнес-академія та лазневий комплекс із соляним гротом.


Доступні послуги зараз:

  • Басейни (дорослий та дитячий)
  • Тренажерний зал Бізнес
  • Студії групових програм
  • Дитячий клуб
  • Лазня, масаж та солярій
Київ, вул. Волоська, 62
Працює
  • Пн-Пт8:00-21:00
  • Сб-Нд9:00-20:00

Головні переваги

Басейн

Спортивний басейн 25м на 5 доріжок, якому проходять групові заняття за розкладом, для будь-якого рівня підготовки — такі як аквааеробіка, спортивне плавання, секції, авторські програми. А також персональні тренування з сертифікованими тренерами.

Басейн для немовлят

Абсолютна чистота. Хлор відсутній. Температура води змінюється залежно від віку дитини, але мінімальний показник +32°C. У басейні для немовлят — жодних сторонніх. Персональні тренування: дитина, мама та сертифікований інструктор.

Дитячий басейн

Заняття з дітьми проводять досвідчені тренери з високим рівнем професіоналізму — майстри спорту міжнародного класу. Малюків вчать плавати, грають у розвивальні ігри у воді, навчають пірнати, роблять підготовчий масаж, а також загартовують.

Тренажерний зал

Сучасний тренажерний зал з найкращим американським обладнанням таким як: Technogym, Precor, Hoist, Cybex, Life Fitness. В залі широкий вибір тренажерів для будь-якої групи м'язів. У нашому тренажерному залі зручно та безпечно тренуватися.

Студії групових програм

3 студії: студія функціонального тренінгу, групових програм і універсальна. Групові та індивідуальні тренування: аеробні, танцювальні, бойові, силові, pilates та авторські класи.

Студія сайклу

Ефективне кардіотренування в студії з тренером. Завдяки високій інтенсивності занять ці тренування рекомендовані охочим позбутися зайвої ваги, зробити тіло спортивним та рельєфним.

Дитяча фітнес-академія

Фітнес-студія: художня гімнастика, танцювальні студії, балет, акробатика. Навчальний клас: підготовка до школи, заняття для розвитку наймолодших, творча студія. Ігрова: рухливі ігри, веселі естафети під наглядом досвідчених тренерів-педагогів.

Лазневий комплекс

Особливість лазневого комплексу — соляний грот, у якому можна не тільки відпочити, але й покращити здоров'я. Лаунж-зона: руська лазня, фінська сауна та римська парна. У парних для вас SPA-процедури: обгортання, пілінги та класичний масаж віниками.

Більше про клуб

Відео та план клубу

Поділ

Інформація
про клуб

Київ, вул. Волоська, 62

+38 (044) 593-95-88

Клуб працює

  • Пн-Пт8:00-21:00
  • Сб-Нд9:00-20:00

Дитячий клуб працює

  • Пн-Нд 10:00-19:00