Клуби/Протасів Яр

Київ

Протасів Яр

Найновіший клуб у центрі міста. Його переваги — найдовший тренажерний зал, професійний сквош-центр на три корти. Нова та досконала зона Cross Training та кардіостудія з інтерактивним екраном. Найбільший дитячий клуб в центрі Києва.


Доступні послуги зараз:

  • Тренажерний зал Бізнес та Преміум
  • Студії групових програм
  • Сквош
  • Масаж та солярій
Київ, вул. М. Грінченка, 2/1, БЦ «Протасів Бізнес Парк»
+38 (044) 585-64-66(відділ продажів)
Працює
  • Пн-Пт8:00-21:00
  • Сб-Нд9:00-20:00

Головні переваги

Сквош

Над аквазоною розташовані три ультрасучасних сквош-корти з панорамним видом на басейн. Академія сквошу.

Басейн

Спортивний басейн 25 м на 8 доріжок. У басейні проходять уроки з плавання, аквааеробіка, спеціальні заняття для вагітних, аквабокс, тренування з використанням різноманітного інвентарю.

Дитячий басейн

Просторий дитячий басейн з комфортною температурою. Групові та персональні тренування, секції та уроки спортивного плавання. Досвідчені інструктори знайдуть підхід навіть до найпримхливішого малюка.

Басейн для немовлят

Температура води змінюється залежно від віку дитини, але мінімальний показник +32°C. У басейні для немовлят — жодних сторонніх. Персональні тренування: дитина, мама та сертифікований інструктор.

Тренажерний зал

Кардіотеатр, вантажно-блочні тренажери та вільні ваги, кардіостудія з інтерактивним екраном, зона стретчингу та зона боксу. Дизайнерський ремонт у стилі LOFT. Зал з новітніми тренажерами на всі групи м'язів.

Студії групових програм

Студія групових програм, універсальна та сайкл студія. Проводяться заняття: аеробні, танцювальні, бойові, силові, pilates, cycle та авторські класи. Групові і індивідуальні тренування.

Дитяча фітнес-академія

Найбільший дитячий клуб у центрі Києва. Класи з розвитку малюків, творчі студії, уроки англійської мови, йога, пілатес, бойові мистецтва. Щомісяця проходять різноманітні змагання та естафети, а під час канікул працює фітнес-табір.

Street Fit Zone

Функціональна Street Fit-зона з професійним обладнанням та інвентарем для всіх трьох видів навантаження: вправ з вагою, вправ з власною вагою та кардіотренувань. Групові та персональні тренування з cross-training.

Лазневий комплекс

Затишна лаунж-зона в стилі loft-мансарди забезпечить повний релакс після тренувань. SPA-процедури : гідромасаж, пропарку медову, пропарку трав'яну, пропарку контрастну, хамам-класика та хамам-екзотика.

Більше про клуб

Відео та план клубу

Протасів Яр

Інформація
про клуб

Київ, вул. М. Грінченка, 2/1, БЦ «Протасів Бізнес Парк»

+38 (044) 585-64-66(відділ продажів)

Клуб працює

  • Пн-Пт8:00-21:00
  • Сб-Нд9:00-20:00