Клуби/Виноградар

Київ

Виноградар

Клуб презентує всі світові новинки фітнесу. Ультрасучасний басейн 25 м на 8 доріжок, просторий дитячий басейн та басейн для немовлят. Тренажерний зал з найкращим американським обладнанням. Повний спектр фітнес-послуг плюс широкий вибір SPA-процедур.

Тимчасово не працює
Київ, просп. Правди, 47, ТРЦ Retroville
+38 (044) 222-4-222(відділ продажів)

Головні переваги

Басейн

Спортивний 25-метровий басейн на 8 доріжок. Проводяться заняття з аквааеробіки. Для тих хто не вміє плавати пропонуємо персональні заняття з досвідченим тренером.

Тренажерний зал

Величезний кардіотеатр, силові вантажно-блочні тренажери, зона вільних ваг, зона функціонального тренінгу.

Студії групових програм

Професійна студія зі спеціальним покриттям та фітнес-обладнанням. Функціональний тренінг на петлях TRX, силові тренування на платформах Bosu, бойові програми, танцювальні, йога, пілатес.

Студія сайклу

Ефективне кардіотренування в студії з тренером — можливість підтягнути все тіло, зробити його спортивним та рельєфним.

Дитяча фітнес-академія

Єдиноборства, підводне плавання, творчі заняття, танці, художня гімнастика, підготовка до школи, академія раннього розвитку, акробатика, фітнес-табір та багато іншого.

Лазневий комплекс

Три види лазні: руська, фінська та римська. Солярії останнього покоління. Простора лаунж-зона зі зручними диванами для відпочинку.

Дитячий басейн

Просторий дитячий басейн з комфортною температурою. Групові заняття та уроки спортивного плавання.

Басейн для немовлят

Абсолютна чистота. Хлор відсутній. Температура води змінюється залежно від віку дитини, але мінімальний показник +32°C. Жодних сторонніх.

Street Fit Zone

Функціональна Street Fit-зона. Професійне обладнання та інвентар для всіх трьох видів навантаження: вправ з вагою, вправ з власною вагою та кардіотренувань. Тренування з cross-training.

Більше про клуб

Відео та план клубу

Виноградар

Інформація
про клуб

Київ, просп. Правди, 47, ТРЦ Retroville

+38 (044) 222-4-222(відділ продажів)