Клуби/Вишневе Київська

Київ

Вишневе Київська

Сучасний клуб з повним спектром фітнес-послуг. Особливість клубу — повноформатна аквазона та окремий Premium кардіотеатр з панорамним видом на басейн.


Доступні послуги зараз:

  • Тренажерний зал Бізнес та Преміум
  • Студії групових програм
  • Масаж та солярій
Києво-Святошинський р-н, Вишневе, вул. Київська, 2л, ТРЦ Cherry Mall
+38 (044) 364-99-60(відділ продажів)
Працює
  • Пн-Пт8:00-21:00
  • Сб-Вс9:00-20:00

Головні переваги

Басейн

Спортивний басейн 25 м на 4 доріжки. Заняття для будь-якого рівня підготовки: аквааеробіка, спеціальні заняття для вагітних, аквабокс, аква-тренування з інвентарем.

Дитячий басейн

Температура води +29-30°C, температура повітря +26°C. Дитячий аквафітнес. Уроки з освоєння води, вступ в аквааеробіку, навчання техніки спортивного та синхронного плавання.

Басейн для немовлят

Абсолютна чистота. Хлор відсутній. Температура води змінюється залежно від віку дитини, але мінімальний показник +32°C. У басейні для немовлят — жодних сторонніх.

Тренажерний зал

Новий тренажерний зал з парком тренажерів та останніми лінійками Technogym, Precor, Hoist. Широкий вибір тренажерів для будь-якої групи м'язів.

Студії групових програм

Групові тренування: функціональний тренінг на петлях TRX, силові тренування на платформах Bosu, бойові програми, танцювальні, йога, пілатес.

Студія сайклу

У студії сайклу встановлені сучасні спінбайки — за короткий час ви втратите кілька зайвих кілограмів.

Street Fit Zone

Функціональні тренувань в Street Fit Zone. Використовуються кругові, інтервальні та тренування з власною вагою — для ефективного вдосконалення вашого тіла.

Дитяча фітнес-академія

Для дітей від 3 до 13 років. Єдиноборства, підводне плавання, заняття для розвитку, творчі заняття, танці, художня гімнастика, підготовка до школи, академія раннього розвитку, акробатика, фітнес-табір тощо.

Лазневий комплекс

Сучасний лазневий комплекс: руська лазня, фінська сауна, римська парна, солярій, масажний кабінет. Простора лаунж-зона зі зручними диванами для відпочинку.

Більше про клуб

Відео та план клубу

Вишневе Київська

Інформація
про клуб

Києво-Святошинський р-н, Вишневе, вул. Київська, 2л, ТРЦ Cherry Mall

+38 (044) 364-99-60(відділ продажів)

Клуб працює

  • Пн-Пт8:00-21:00
  • Сб-Вс9:00-20:00