Важливе/Готуємося до відкриття клубу

Готуємося до відкриття клубу

в IQ Business Center!

Перші 50 абонементів зі знижкою 16000₴

Отримай LUX зі знижкою

- 16000₴
Lux&SPA
21990
37990
  • Басейн
  • Тренажерний зал
  • Premium тренажерний зал
  • Групові заняття
  • Premium групові заняття
  • Лазневий комплекс
  • Заморозка 30 днів
  • Комплект рушників
  • Premium роздягальня
  • Халат в Lux клубах

В клубі для тебе

Басейн

Плавальний басейн довжиною 20 м і аквабар, зона гідрорелаксації. Дизайнерська аквазона оформлена за останніми фітнес-тенденціями: італійська мозаїка на стінах та дворівнева глянцева стеля з підсвічуванням.

Літня фітнес-тераса

Фітнес та релакс на свіжому повітрі у діловому центрі столиці! Просторе джакузі, зона відпочинку і засмаги на шезлонгах та, звичайно ж, бар зі смачними коктейлями.

Фітнес на свіжому повітрі

На великій терасі завжди у відкритому доступі знаходиться багатофункціональна рама, TRX, механічні бігові доріжки. На малій терасі проходять групові тренування з сайклу, пілатесу, йоги та стретчингу.

Тренажерний зал

Кардіотренування з панорамою на дніпровські схили. Професійне обладнання преміум-класу. Все, що потрібно до, після та під час тренування — на енерджі-барі.

Студії групових програм

Студія групових та персональних програм. У студії персональних тренувань проводяться заняття за авторськими методиками.

Лазневий комплекс

Дизайнерський лазневий комплекс: класична лазня, фінська сауна та римська парна, душ Шарко. Два масажних кабінети. Студія засмаги. Лаунж-зона.

Забронюй знижку прямо зараз

Умови пропозиції

Пропозиція діє на території України, за винятком тимчасово окупованих територій, а також територій, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). Пропозиція діє з 05.05.2023 по дату відкриття фітнес-клубу Sport Life, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Болсуновська 13-15 (надалі - "Клуб"). Орієнтовний період відкриття Клубу - 3-й квартал 2023 року. Знижка 16000 грн. розрахована від різниці вартості річної дорослої мережевої клубної картки фітнес-клубів Sport Life, категорії "Люкс" до вартості клубної картки, що реалізується у Клубі на умовах передпродажу, що триватиме до відкриття Клубу. Клубна картка, на яку поширюється знижка, автоматично активується з дати відкриття Клубу та починаючи з 4-ого календарного місяця відкриває мережевий доступ до фітнес-клубів Sport Life. Деталі Пропозиції у відділах продажу фітнес-клубу Sport Life або за телефоном +380443644575. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.