Важливе/Дитячий фітнес

Дитячий фітнес

Понад 40 дитячих клубів

Понад 70 дитячих басейнів та басейнів для немовлят

Понад 120 інструкторів-педагогів

Понад 80 видів занять для дітей

Мережа Sport Life це:

Дитячі кімнати з ігровими комплексами. Студії дитячого фітнесу та класи раннього розвитку. Творчі майстерні. Дитячі басейни та басейни для немовлят. Кваліфіковані інструктори-педагоги. Групові тренування та секції як у воді, так і на суші.

Спорт, фітнес та розвиток під одним дахом

Дитячі ігрові кімнати

Улюблене місце наших малюків. Тут є все для розваг та відпочинку. Іграшки, плейстейшн, ігровий лабіринт, батут та скеледром. Завжди є компанія для ігор, а досвідчений педагог завжди поруч.

Дитячий фітнес

У нашому розкладі – аеробіка, силові тренування, художня гімнастика, різні види танцювальних напрямків, сквош, бойові мистецтва, сайкл, TRX.

Навчання

Ментальний розвиток дітей теж займає важливе місце у нашому розкладі. Це різноманітні розвиваючі заняття, English club, творчі майстерні та майстер-класи.

Басейн

Ми знаємо, що плавання для дітей – важлива складова їх спортивного розвитку. У басейні проходять уроки з освоєння води, введення в аквааеробіку, навчання техніки спортивного плавання.

Басейн для немовлят

Персональні тренування: дитина, мама та кваліфікований інструктор. Заняття у невеликих групах для дітей віком від 3 місяців до 1,5 років. Ваш малюк буде здоровим.

Заняття для малюків

Різноманітні заняття та тренування для наших найменших клієнтів. Заняття проходять у формі веселої гри.

Fitness Camp

Фітнес-табір – це ідеальний варіант проведення часу під час шкільних канікул! Подаруйте своїй дитині канікули в улюбленому фітнес-клубі!

Фітнес-активність для дітей, творчі майстер-класи, прогулянки на свіжому повітрі, відвідування групових занять з плавання, участь у концертах, змаганнях, естафетах.

Програма розбита по тижнях, наприкінці кожного обов'язково проводяться підсумки та найактивніші учасники отримують подарунки та різноманітні бонуси.

Фітнес-садок «Спортлайфік»

Вам не вистачило місця в дитячому садку, «похід» туди заплановано тільки через рік або з ним не склалися відносини? Ви бажаєте, щоб у розвитку і вихованні дитини брали участь професійні педагоги? Ви бажаєте, щоб у дитини була весела компанія однолітків? Вам хотілося б, щоб син або донька багато чому навчалися?

Програма містить блоки різного напряму. Розвиваючий: розвиток логіки, пам'яті, уяви, базові заняття з навчання письму, читанню, рахунку, уроки англійської мови, заняття творчого характеру на прояви уяви і емоцій. Art: заняття на розвиток художніх навичок, знань про світ, дрібної моторики рук, фантазії. Fitness: танцювальні заняття, рухливі ігри.

Програма фітнес-садка неповного дня розрахована на регулярне відвідування, саме тоді набір занять стає максимально насиченим та ефективним для дитини. Вікова категорія дітей від 3 до 6 років, кількість дітей у групі до 8 осіб.

Бронюй дитячий абонемент!

Зараз кращі умови