Важливе/ВСІМ СТУДЕНТАМ

ВСІМ СТУДЕНТАМ

ЗНИЖКА -33%

Розумними ви і так станете, а про здоров'я подбає Sport Life

Студент?

Маємо супер фітнес-пропозицію для студентів!

Купуйте річний абонемент у Sport Life та отримайте знижку 33%

Забронюй свій абонемент!

І ми зателефонуємо найближчим часом

У клубі на тебе чекає

Тренажерний зал та групові тренування

Кардіотеатр, зона вільних ваг та вантажно-блочні тренажери. Велика кількість видів групових програм: Cross training, танцювальні студії, силові та функціональні тренування, йога, пілатес, сайкл.

Басейн

Заняття в басейні прекрасно підходять як основний вид спорту для підтримки форми, так і для тих, хто хоче об'єднати заняття з фітнесу з басейном, для людей, які прагнуть відновитися після стресових ситуацій або мають різноманітні травми.

Лазневий комплекс

Кращий спосіб розслабитися та відпочити після тренування — це відвідування лазні. На тебе чекає руська лазня, римська парна, фінська сауна та хамам.

Умови пропозиції

Пропозиція діє з 06.09.2022 до 30.09.2022 року на території України, окрім території АР Крим та зони проведення ООС. Пропозиція передбачає можливість придбання річної дорослої клубної картки відповідного фітнес-клубу Sport Life, типу "індивідуальна повна клубна картка", зі знижкою -33%, за умови придбання клубної карти на умовах повної оплати, виключно в межах дії Пропозиції. Пропозиція діє лише для студентів ВНЗ України. Під час придбання клубних карток у відповідному фітнес-клубі Sport Life, пред'явлення діючого персонального студентського квитка, виданого ВНЗ України і документу, що посвідчує особу - є обов'язковою умовою приймання участі в Пропозиції. Пропозиція не сумується з іншими акціями фітнес-клубів Sport Life. Деталі за телефоном. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.