Клуби/Дарницька

Київ

Дарницька

Фітнес-центр з повним спектром фітнес-послуг у преміальному житловому комплексі Comfort Town. У клубі ви зможете не тільки тренуватись, але й плавати, релаксувати у SPA. Тим часом ваша дитина буде займатися в унікальній дитячій фітнес-студії.


Доступні послуги зараз:

  • Тренажерний зал Бізнес та Преміум
  • Студії групових програм
  • Масаж та солярій
Київ, вул. Регенераторна, 4б, ЖК «Комфорт Таун»
+38 (044) 593-95-55(відділ продажів)
Працює
  • Пн-Пт8:00-21:00
  • Сб-Нд9:00-20:00

Головні переваги

Басейн

Повноформатна аквазона: спортивний басейн 25 метрів на 7 доріжок. Заняття з аквааеробіки, спортивне плавання, тренування для майбутніх мам, спортивні секції, авторські програми.

Басейн для немовлят

Персональні тренування: дитина, мама та сертифікований інструктор

Дитячий басейн

Просторий дитячий басейн з комфортною температурою. Групові та персональні тренування, секції та уроки спортивного плавання.

Студії групових програм

Групові тренування: функціональний тренінг на петлях TRX, силові тренування на платформах bosu, бойові програми, танці, йога та пілатес.

Дитяча фітнес-академія

Групові заняття: художня гімнастика, аеробіка, єдиноборства, гімнастика для найменших, танцювальні класи. Уроки для розвитку, творчі студії та рухливі ігри. Під час канікул діє фітнес-табір.

Тренажерний зал

Більше вільного простору, менше людей, тренажери люкс-класу. У залі встановлені завжди справні професійні тренажери кращих світових марок: Precor, Life Fitness, Star Track, Hammer, TechnoGym.

Лазневий комплекс

Руська лазня з віниками, суха фінська сауна та волога римська парна. Масаж загальний, спортивний, для розслаблення, з корекції фігури. Солярії останнього покоління. Простора лаунж-зона.

Street Fit Zone

Функціональна Street Fit-зона. Професійне обладнання та інвентар для трьох видів навантаження: вправ з вагою, вправ з власною вагою та кардіотренувань. Групові та персональні тренування з cross-training,

Більше про клуб

Відео та план клубу

Дарницька

Інформація
про клуб

Київ, вул. Регенераторна, 4б, ЖК «Комфорт Таун»

+38 (044) 593-95-55(відділ продажів)

Клуб працює

  • Пн-Пт8:00-21:00
  • Сб-Нд9:00-20:00