Клуби/Петропавлівська Борщагівка

Київ

Петропавлівська Борщагівка

Клуб розташувався в ТРЦ «Аметист Мол». Найбільший фітнес-клуб з повноформатною аквазоною в престижному передмісті. Ультрасучасний басейн, просторий дитячий басейн і перший справжній басейн для немовлят! Повний спектр фітнес-послуг плюс широкий вибір SPA-процедур.

Тимчасово не працює. Передпродаж за суперумовами розпочато!

Limited edition

На честь відкриття клубу знижка 1000 грн від діючих акційних цін

Бучанський р-н, Петропавлівська Борщагівка, вул.Садова, 1г, ТРЦ «Аметист Мол»
+38 (044) 364-61-40(відділ продажів)

Головні переваги

Басейн

Плавальний басейн 25 м на 3 доріжки, в якому проходять групові заняття: аквааеробіка, спортивне плавання, секції, авторські програми. А також персональні тренування з сертифікованими тренерами.

Тренажерний зал

Кардіотеатр, просторий зал з вантажно-блочними тренажерами, зоною вільної ваги та зоною стретчинга. В залі широкий вибір тренажерів на будь-яку групу м'язів. А також персональний тренінг від сертифікованих тренерів.

Студії групових програм

Дві студії групових програм, в яких проходять заняття для будь-якого рівня підготовки: аеробні, танцювальні, бойові, силові, pilates та авторські класи. Тренування проводяться як у групах, так і індивідуально з сертифікованим інструктором.

Дитячий басейн

Просторий дитячий басейн з комфортною температурою: групові заняття, уроки спортивного плавання. Наші досвідчені інструктори-педагоги знайдуть підхід навіть до найпримхливішого малюка. Вода додатково очищається методом озонування та ультрафіолетовим промінням.

Басейн для немовлят

Єдиний у передмісті басейн для немовлят. Заняття з дітьми проводять досвідчені тренери з високим рівнем професіоналізму — майстри спорту міжнародного класу.

Street Fit Zone

Функціональна Street Fit-зона. У залі встановлено професійне обладнання та інвентар для всіх трьох видів навантаження: вправ з вагою, вправ з власною вагою та кардіотренувань. У залі проходять групові та персональні тренування з cross-training.

Студія сайклу

Ефективне кардіотренування в студії з тренером. Завдяки високій інтенсивності занять ці тренування рекомендовані охочим позбутися зайвої ваги. Тут схуднення, як основна мета, прекрасно поєднується з можливістю підтягнути все тіло, зробити його спортивним та рельєфним.

Лазневий комплекс

Зона містить: масажний кабінет, джакузі, дві руські лазні, фінську сауну та римську парну. Масажі від дипломованих фахівців — масаж обличчя, загальний, спортивний, релакс та корекцію фігури: антицелюлітний масаж, лімфодренажний, медовий; банні процедури — «Паріння класичне», «Паріння трав'яне», «Паріння медове», «Все включено».

Дитяча фітнес-академія

Перша фітнес-академія для дітей у передмісті! На відміну від звичайного дитячого клубу, у Спортлайфіку є все: фітнес-аеробіка, танці, силові класи, єдиноборства, коригуюча гімнастика, уроки плавання, аквафітнес. Програми з розвитку для найменших, творчі студії, уроки логіки. Розваги, ігри, естафети та кіндер-бар.

Більше про клуб

Відео та план клубу

Петропавлівська Борщагівка

Інформація
про клуб

Бучанський р-н, Петропавлівська Борщагівка, вул.Садова, 1г, ТРЦ «Аметист Мол»

+38 (044) 364-61-40(відділ продажів)