Клуби/Почайна

Київ

Почайна

Клуб знаходиться на 3-му поверсі ТРК PLAZA SPORT OUTLET. Ультрасучасний басейн 25 метрів на 6 доріжок, просторий сімейний басейн та басейн для немовлят! Повний спектр фітнес-послуг плюс широкий вибір SPA-процедур.


Доступні послуги зараз:

  • Тренажерний зал Бізнес та Преміум
  • Студії групових програм
  • Масаж та солярій
Київ, просп. Степана Бандери, 20б, ТРК PLAZA SPORT OUTLET, 3-й пов.
+38 (044) 364-13-13(відділ продажів)
Працює
  • Пн-Пт8:00-21:00
  • Сб-Нд9:00-20:00

Головні переваги

Басейн

Спортивний басейн 25 метрів на 6 доріжок Групові та персональні тренування, секції та уроки спортивного плавання. Аквафітнес з інвентарем та авторські програми.

Тренажерний зал

Кардіотеатр, вантажно-блочні тренажери, вільні ваги. Унікальні гребні тренажери WaterRower дають змогу повністю зануритися у процес тренувань. Новий тренажерний зал Преміум-класу з парком тренажерів та останніми лінійками Technogym, Precor, Hoist. Повністю нова система вентиляції та кондиціювання зі збільшеним повітрообміном.

Студії групових програм

Групові тренування: функціональний тренінг на петлях TRX, силові тренування на платформах Bosu, бойові програми, танцювальні, йога, пілатес. Велика зона стретчингу.

Дитячий басейн

Акваінвентар: пояс, нарукавники, надувні м'ячі, акваіграшки, килимки для плавання тощо. Мінімум хлору, вода знезаражується озоном та ультрафіолетом. Температура води +29-30°C, температура повітря +26°C.

Басейн для немовлят

Індивідуальні тренування з плавання — це безпечно, просто і дуже корисно: дитина, мама та кваліфікований інструктор. Заняття у невеликих групах для дітей віком від 3 місяців до 1,5 року.

Street Fit Zone

Функціональна Street Fit-зона з професійним обладнанням та інвентарем для всіх трьох видів навантаження: вправ з вагою, вправ з власною вагою та кардіотренувань. Групові та персональні тренування з cross-training,

Дитяча фітнес-академія

Ігрова кімната, навчальний клас та кіндер-бар. Заняття для розвитку та ігри, творчі студії. Групові заняття з аеробіки та гімнастики, єдиноборства, спортивне плавання та аквафітнес для дітей, танцювальні класи, бокс.

Лазневий комплекс

Дизайнерська лаунж-зона відпочинку з комфортними меблями, SPA та масажними кабінетами, солярієм. Банний лаунж: з руською лазнею, фінською сауною та римською парною.

Більше про клуб

Відео та план клубу

Почайна

Інформація
про клуб

Київ, просп. Степана Бандери, 20б, ТРК PLAZA SPORT OUTLET, 3-й пов.

+38 (044) 364-13-13(відділ продажів)

Клуб працює

  • Пн-Пт8:00-21:00
  • Сб-Нд9:00-20:00