Важное/Sport Life в Буче ОТКРЫТ!

Sport Life в Буче ОТКРЫТ!

Последние дни предпродажи!

Получи -55% скидки

Відтепер фітнес світового рівня поруч!

Новий напрямок фітнесу — все, що тобі треба, і нічого зайвого! Його переваги — це доступна цінова політика, велика лінія кардіотренажерів, велика кількість групових занять різних напрямків, високопрофесійний тренерський склад.

м. Буча, Нове шосе, 52, ТЦ Retail Park Bucha

+380442907730

На тебе чекає

Тренажерний зал

Великий сучасний зал. Обладнання найкращих американських виробників. Зони: вантажно-блочні тренажери, вільні ваги, стретчинг, TRX зона.

Студія групових програм

Заняття за авторськими методиками і групові програми: функціональні тренування на петлях TRX, йога, функціональний тренінг, танцювальні класи та ексклюзивні програми.

Масажний кабінет

Масаж загальний, спортивний, розслаблювальний, з корекції фігури.

Купуй абонемент

Встигни за ціною передпродажу!

SPORT
5990
  • Тренажерний зал
  • Групові заняття
  • Роздягальня
  • 1 рік • Повного дня • Доступ до клубу Буча

Залишилися запитання?

Заповни форму та отримай більше інформації

Умови пропозиції

Пропозиція діє з 01.08.2022 по 15.09.2022 року на території України, окрім території АР Крим та зони проведення ООС. Під «Передпродажем» мається на увазі можливість придбання річних дорослих клубних карток у фітнес-клубі Sport Life (надалі – «Клуб»), зі знижкою до -60%. Орієнтовний період відкриття Клубу – 4й квартал 2022 року. Строк дії Пропозиції може бути продовжено. Деталі Пропозиції у відділі по роботі з клієнтами Клубу або за телефоном. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.