Важливе/Sport Life у Бучі ВІДКРИТО!

Sport Life у Бучі ВІДКРИТО!

Тренуйся за 499 грн/міс

Відтепер фітнес світового рівня поруч!

Новий напрямок фітнесу — все, що тобі треба, і нічого зайвого! Його переваги — це доступна цінова політика, велика лінія кардіотренажерів, велика кількість групових занять різних напрямків, високопрофесійний тренерський склад.

м. Буча, Нове шосе, 52, ТЦ Retail Park Bucha

+380442907730

На тебе чекає

Тренажерний зал

Великий сучасний зал. Обладнання найкращих американських виробників. Зони: вантажно-блочні тренажери, вільні ваги, стретчинг, TRX зона.

Студія групових програм

Заняття за авторськими методиками і групові програми: функціональні тренування на петлях TRX, йога, функціональний тренінг, танцювальні класи та ексклюзивні програми.

Масажний кабінет

Масаж загальний, спортивний, розслаблювальний, з корекції фігури.

Купуй абонемент

Зараз найкраща ціна!

SPORT
499
  • Тренажерний зал
  • Групові заняття
  • Роздягальня
  • 1 рік • Повного дня • Доступ до клубу Буча
  • Ціна за місяць в Оплату Частинами

Залишилися запитання?

Заповни форму та отримай більше інформації

Умови пропозиції

Пропозиція діє з 01.11.2022 по 30.11.2022 року на території України, окрім території АР Крим та зони проведення ООС. *Ціна 499 грн/міс. вказана за щомісячний платіж, що підлягає сплаті протягом року на умовах програми від ПриватБанку «Оплата частинами» або програми від Monobank «Покупка частинами», за ставкою 0.01%, при придбанні дорослої річної локальної клубної картки категорії SPORT, загальною вартістю 5988 грн (надалі – «Картка»), у фітнес-клубі Sport Life Буча. Оформлення Картки не сумується з іншими акційними пропозиціями. Деталі у відділі по роботі з клієнтами фітнес-клубу або за телефоном +380442907730. Вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку.