Важливе/Сімейна пропозиція

Сімейна пропозиція

знижки до -50%

Дружна родина Sport Life

Перший абонемент
  • Обирай абонемент для себе категорії SPORT+POOL або Premium або Lux
до -25%
Другий абонемент
  • Для дружини або чоловіка зі знижкою до -25%
-50%
Дитячий абонемент
  • Абонемент для дитини Kids або Kids Mini зі знижкою -50%

В клубі для тебе

Басейн

Спортивні та розважальні басейни. Багаторівнева очистка води. Аквафітнес, спортивне плавання або просто вільний доступ.

Сквош

Сквош-корти. Групові та персональні тренування з досвідченими інструкторами — чинними призерами сквош-турнірів.

Сайкл

Ефективне кардіотренування в студії з тренером. Високоінтенсивні заняття для швидкого позбавлення зайвої ваги та створення спортивного та рельєфного тіла.

Тренажерний зал

Величезні тренажерні зали: кардіотеатр, зона вільних ваг та вантажно-блочні тренажери. Кращі світові бренди тренажерного обладнання!

Бокс ринг

Персональні тренування з інструктором, боксерські груші, рукавички напрокат

Street Fit Zone

Професійне обладнання та інвентар для трьох видів навантаження: вправ з вагами, вправ із власною вагою та кардіотренувань.

Групові програми

Групові тренування: функціональний тренінг на петлях TRX, силові тренування на платформах Bosu, бойові програми, танцювальні, йога, пілатес.

Лазневий комплекс

Класична лазня з віниками, римська парна та фінська сауна. У парних для вас: трав'яні пропарювання та СПА-процедури.

Лаунж-зона

Затишна лаунж-зона з баром. Масажні кабінети.

А для дитини

Басейн

Ми знаємо, що плавання для дітей – важлива складова їх спортивного розвитку. У басейні проходять уроки з освоєння води, введення в аквааеробіку, навчання техніки спортивного плавання.

Басейн для немовлят

Персональні тренування: дитина, мама та кваліфікований інструктор. Заняття у невеликих групах для дітей віком від 3 місяців до 1,5 років. Ваш малюк буде здоровим.

Навчання

Ментальний розвиток дітей теж займає важливе місце у нашому розкладі. Це різноманітні розвиваючі заняття, English club, творчі майстерні та майстер-класи.

Дитячі ігрові кімнати

Улюблене місце наших малюків. Тут є все для розваг та відпочинку. Іграшки, плейстейшн, ігровий лабіринт, батут та скеледром. Завжди є компанія для ігор, а досвідчений педагог завжди поруч.

Дитячий фітнес

У нашому розкладі – аеробіка, різні види танцювальних напрямків, йога.

Заняття для малюків

Різноманітні заняття та тренування для наших найменших клієнтів. Заняття проходять у формі веселої гри.

Менеджер зв'яжеться найближчим часом і розповість усі деталі

Бронюй абонемент прямо зараз

Умови пропозиції

Пропозиція діє з 1.10.23 по 14.11.23 на території України, за винятком тимчасово окупованих територій, а також територій, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). Пропозиція передбачає можливість отримання знижки -22% на річні дорослі абонементи повного дня категорії SPORT+POOL; -25% на річні дорослі абонементи повного дня категорії PREMIUM або LUX&SPA та -50% на дитячі абонементи, що надаються за умови одночасного придбання, в межах дії Пропозиції, на умовах повної оплати, від 3-х до 4-х річних абонементів відповідного фітнес-клубу Sport Life, з яких щонайменше 2 абонементи є дорослими. Категорія та тип дитячого абонементу відповідає категорії та типу придбаним дорослим абонементам. Пропозиція не сумується з іншими акціями фітнес-клубів Sport Life. Деталі Пропозиції за телефоном або у відділах по роботі з клієнтами клубу. Вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку.