Важливе/Тобі у Sport Life

Тобі у Sport Life

Лише за 590 грн/міс

Кількість абонементів обмежена

Залишайся активним та здоровим весь рік

Пірнай в ультрасучасний басейн! Чи заряджайся енергією в тренажерному залі! Отримай неймовірну гнучкість на груповому пілатесі Релаксуй в теплій бані :)

Це лише за 590 грн на місяць!


Все дуже просто:

  • Клуб

    Обери клуб, максимально зручний для відвідування

  • Абонемент

    Купуй абонемент SPORT+POOL Day, в обраному клубі, в «Оплата частинами» від ПриватБанку або «Покупка частинами» від програми Monobank. Бонус – 10 відвідувань лазневого комплексу включено до абонементу.

  • Чекаємо у фітнес-клубі

    Все! Чекаємо на тренуваннях. Басейн, тренажерний зал, групові тренування та лазні – чекають на тебе

Менеджер зв'яжеться найближчим часом і розповість усі деталі

Бронюй абонемент прямо зараз

Умови пропозиції

Пропозиція діє з 01.01.2023 по 31.01.2023 року на території України, окрім території АР Крим та зони проведення ООС. Ціна 590 грн/міс. вказана за щомісячний платіж, що підлягає сплаті протягом року на умовах програми від ПриватБанку «Оплата частинами» або програми від Monobank «Покупка частинами», за ставкою 0.01%, при придбанні дорослої річної локальної клубної картки категорії SPORT+POOL, загальною вартістю 7080 грн (надалі – «Картка»), у відповідних фітнес-клубах Sport Life. Оформлення Картки не сумується з іншими акційними пропозиціями. Кількість Карток обмежена. Деталі у відділі по роботі з клієнтами відповідних фітнес-клубів або за телефоном. Вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку.