Важливе/Sport Life Республіка!

Sport Life Республіка!

Запрошуємо на відкриття!

Останні дні цін передпродажу!

Новий флагман мережі Sport Life

Клуб з повним спектром фітнес-послуг та найсучаснішим підходом до створення фітнес-простору – дизайнерська аквазона та найкраще тренажерне обладнання. Зручне розташування у новому багатофункціональному комплексі Respublika Park дозволяє поєднувати заняття фітнесом з походами магазинами та розвагами. Це ідеальне місце для активного відпочинку вашої сім`ї!

Київ, вул. Кільцева дорога, 1, ТРЦ Respublika Park

+380443631023

У новому клубі на тебе чекає

Повноформатна аквазона

Сучасні спортивні басейни для дорослих та дітей. Аквааеробіка, тренування з персональним тренером. Великий вибір аква-інвентарю.

Тренажерний зал

Великий сучасний зал. Обладнання найкращих американських виробників. Зони: кардіотеатр, вантажно-блочні тренажери, вільні ваги, стретчинг, TRX зона.

Street Fit Zone

У залі обладнання для всіх видів навантаження: вправ з вагою, з власною вагою та кардіотренувань.

Студії групових програм

Дизайнерські фітнес-студії в стилі loft

Дитяча фітнес-академія

До ваших послуг: класи з розвитку малюків, творчі студії, уроки англійської мови, йога, пілатес, бойові мистецтва.

Лазневий комплекс

Краще, що може бути після тренування — це лазня. Руська лазня, фінська сауна та римська баня. Відпочинок після лазні у зоні лаунж. Кабінет з різними видами масажу. Вітамін D круглий рік з сучасним солярієм.

Заповни форму і менеджер зв'яжеться найближчим часом

Бронюй знижку!

Умови пропозиції

Пропозиція діє з 01.04.2024 по 31.05.2024 року у фітнес-клубі Sport Life за вказаною адресою. Знижка -50% надається на дорослу річну мережеву клубну картку категорії "Спорт + Пул", типу "індивідуальна повна клубна картка" (надалі - "Картка"), що реалізується на передпродажі за ціною 15990 грн. Знижка -50% розрахована від середньої вартості аналогічних клубних карток в інших фітнес-клубах Sport Life. Картка активується з дати відкриття фітнес-клубу. Орієнтовна дата відкриття – червень 2024 року. Строк дії Пропозиції може бути продовжено. Деталі Пропозиції за телефоном. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.