Важливе/Sport Life Республіка!

Sport Life Республіка!

-50% на другий абонемент

Новий флагман мережі Sport Life

Клуб з повним спектром фітнес-послуг та найсучаснішим підходом до створення фітнес-простору – дизайнерська аквазона та найкраще тренажерне обладнання. Зручне розташування у новому багатофункціональному комплексі Respublika Park дозволяє поєднувати заняття фітнесом з походами магазинами та розвагами. Це ідеальне місце для активного відпочинку вашої сім`ї!

Київ, вул. Кільцева дорога, 1, ТРЦ Respublika Park

+380443631023

У новому клубі на тебе чекає

Повноформатна аквазона

Сучасні спортивні басейни для дорослих та дітей. Аквааеробіка, тренування з персональним тренером. Великий вибір аква-інвентарю.

Тренажерний зал

Великий сучасний зал. Обладнання найкращих американських виробників. Зони: кардіотеатр, вантажно-блочні тренажери, вільні ваги, стретчинг, TRX зона.

Street Fit Zone

У залі обладнання для всіх видів навантаження: вправ з вагою, з власною вагою та кардіотренувань.

Студії групових програм

Дизайнерські фітнес-студії в стилі loft

Дитяча фітнес-академія

До ваших послуг: класи з розвитку малюків, творчі студії, уроки англійської мови, йога, пілатес, бойові мистецтва.

Лазневий комплекс

Краще, що може бути після тренування — це лазня. Руська лазня, фінська сауна та римська баня. Відпочинок після лазні у зоні лаунж. Кабінет з різними видами масажу. Вітамін D круглий рік з сучасним солярієм.

Заповни форму і менеджер зв'яжеться найближчим часом

Лови -50% на другий абонемент!

Умови пропозиції

Пропозиція діє з 01.07.2024 по 31.07.2024 року у фітнес-клубі Sport Life «Республіка», адреса якого визначена на сайті: https://sportlife.ua/uk/clubs/. За умови придбання, в рамках дії пропозиції передпродажу та на умовах повної оплати, дорослої мережевої, річної Клубної картки, типу "індивідуальна повна", категорій: «Sport + Pool» або «Premium», Пропозиція передбачає можливість надання максимальної знижки у розмірі 50% на придбання другої Клубної карти, тієї ж самої категорії та типу. Деталі за телефоном. Вартість дзвінків, згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку.