Важливе/Sport Life Республіка!

Sport Life Республіка!

Останні СУПЕРЗНИЖКИ до відкриття

Новий флагман мережі Sport Life

Клуб з повним спектром фітнес-послуг та найсучаснішим підходом до створення фітнес-простору – дизайнерська аквазона та найкраще тренажерне обладнання. Зручне розташування у новому багатофункціональному комплексі Respublika Park дозволяє поєднувати заняття фітнесом з походами магазинами та розвагами. Це ідеальне місце для активного відпочинку вашої сім`ї!

Київ, вул. Кільцева дорога, 1, ТРЦ Respublika Park

+380443631023

У новому клубі на тебе чекає

Повноформатна аквазона

Сучасні спортивні басейни для дорослих та дітей. Аквааеробіка, тренування з персональним тренером. Великий вибір аква-інвентарю.

Тренажерний зал

Великий сучасний зал. Обладнання найкращих американських виробників. Зони: кардіотеатр, вантажно-блочні тренажери, вільні ваги, стретчинг, TRX зона.

Street Fit Zone

У залі обладнання для всіх видів навантаження: вправ з вагою, з власною вагою та кардіотренувань.

Студії групових програм

Дизайнерські фітнес-студії в стилі loft

Дитяча фітнес-академія

До ваших послуг: класи з розвитку малюків, творчі студії, уроки англійської мови, йога, пілатес, бойові мистецтва.

Лазневий комплекс

Краще, що може бути після тренування — це лазня. Руська лазня, фінська сауна та римська баня. Відпочинок після лазні у зоні лаунж. Кабінет з різними видами масажу. Вітамін D круглий рік з сучасним солярієм.

Заповни форму і менеджер зв'яжеться найближчим часом

Лови до 12000 грн знижки!

Умови пропозиції

Пропозиція діє з 07.06.2024 по 30.06.2024 року у фітнес-клубі Sport Life «Республіка», адреса якого визначена на сайті: https://sportlife.ua/uk/clubs/. Пропозиція передбачає можливість придбання, на умовах повної оплати, локальної, річної клубної картки, типу "індивідуальна повна", категорії «Sport + Pool» з максимальною знижкою 12 000 грн. Знижка розрахована від вартості мережевої клубної карки типу «індивідуальна повна» категорії «Sport + Pool». Деталі Пропозиції за телефоном. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.